about-us-wel

Filo Hayat

Araç Kiralamanın en kolay yolu Filo Hayat ile

Misyon ve Vizyon

Profesyonellik ve yüksek müşteri memnuniyeti

Hızlı Çözüm

Araç Kiralamak artık daha hızlı ve kolay

Ankara ve çevresindeki müşterilerimiz, ihtiyaçlarına göre farklı araç modelleri arasından seçim yapabilirler

Filo Hayat, geniş kapsamlı araç kiralama hizmetleri sunan bir şirkettir. Müşterilerine Ankara ve çevresinde kurumsal araç kiralama, havaalanı transferleri, uzun dönem araç kiralama ve daha birçok seçenek sunarak ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar. Şirketimizin temel amacı, müşterilerinin her türlü araç kiralama ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bu nedenle, filomuzda her türlü ihtiyaca yönelik araçlar bulunmaktadır.

Filo Hayat, müşteri memnuniyetine odaklanarak hizmetlerini sunmaktadır. Araç kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz, taleplerine en uygun çözümleri sunmak için profesyonel ekiplerimizle çalışır. Şirketimizdeki her çalışan, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için eğitilmiştir. Müşterilerimizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, filomuzdaki tüm araçlar, periyodik bakımları düzenli olarak yapılmakta ve teknik kontrolleri yapılmaktadır. Böylece, müşterilerimizin güvenliği sağlanmış olur.

Filo Hayat olarak, araç kiralama hizmetlerimizin yanı sıra müşterilerimize danışmanlık hizmeti de sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun araç kiralama seçeneklerini sunarak, onlara zaman ve maddi açıdan tasarruf etmelerine yardımcı oluyoruz. Filo Hayat olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Araç kiralama hizmeti almak isteyen herkes, bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri bulabilirler.

Neden Filo Hayat ?

Filo hayat neden tercih edilmekte ve diğer araç kiralama firmalarından farkı nelerdir?

Uygun Araç

Her kullanıcıya uygun araçlar firmamızda mevcuttur

Uygun Fiyat

Uygun fiyatlı araç kiralamanın adresi Filo Hayat

Havaalanı İmkanı

Havaalanlarına sorunsuz şekilde transfer gerçekleştirmekteyiz